10 parimat pulmapaika Maltal

Puhkame karantiinist ja unistame! Mida arvate pulmadest Maltal? Hotellid, aedadega paleed, rekonstrueeritud maamajad … toimumiskoha valik.

Räägin Teile kasulikest võmalustest, mis võivad olla Teie maagilise pulma parimad kaunistused Maltal!

 

– Sheer Bastion, Hammett Macina, Senglea

Suures sadamas ja Birgu linnas asuvast ajaloolisest veeäärsest hoonest avanevad võrratud panoraamvaated, millele järgneb vapustav päikeseloojang, peen ilutulestik ja valgustatud linnavaade.

 

– Limestone Heritage, Siggiewi

See on ainulaadne koht, mida ümbritseb tsitrusviljaaed, kus asub tüüpiline Malta talumaja ja 10. kosk.

 

– Villa Bologna

Villa, 18. sajandi pärl. Pulmatseremoonia ja fotosessioon toimuvad barokk-aias. Siin on kõik õige atmosfääri loomiseks: purskkaevud, tiigid, apelsinisalu, skulptuurid. Pikka aega elas selles villas endine Malta peaminister)

 

– Melita Gardens, Attard

Hotell asub maalilise ja vaikse Busqueti metsa südames, kust avaneb hingekosutav vaade saarele ja Verdala palee romantilisele taustale.

 

– Paradise Bay, Cirkewwa

Ideaalne koht rannatseremooniaks!

 

– Villa Arrigo, Naxxar

Villal on graatsiline ja avar interjöör, antiikmööbel ja hoolitsetud aed. Tseremoonia toimub aias purskkaevu ja linnulaulu saatel. Villa verandalt avaneb suurepärane vaade Püha Pauli lahele.

 

– Palazzo Parisio, Naxxar

Maltalased ise kutsuvad Parisio paleed “meie Versailles’ks”. Palazzo sädeleb ja sädeleb päikese käes, meelitades enda poole freskode, rikkaliku kullastuse, antiikmööbli ja maalidega. Parisio on võluv mitte ainult seestpoolt. Seda ümbritseb suurepärane maastikupark.

 

– Bacchus, Mdina

Ajatu elegantsi ületamatu ilu Mdina kindlustustes.

 

– Ta`Frenc, Gozo

Tseremoonia kõige romantilisemal saarel!

 

– Fort St Elmo, Valletta

Suurepärane territoorium St Anne kabeli vastas ja ümbritsetud hoonetega, mis olid Briti ajal kasarmud, on ideaalseks taustaks kõikvõimalikeks sündmusteks kindluses.

Registreeri